ANYCOOL CEP FORUM TEKNİK DESTEK SİTENİZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ANYCOOL CEP FORUM TEKNİK DESTEK SİTENİZ

Anycool Teknik Yardım - Diğer Çin Telefonları Sorun ve Çözümleri Anycool ve Diğer Çin Telefonları İçin E-Kitap, 3GP-MP4 Filmler, Zil Sesleri Anycool Eğlence Dünyası - Video İzle, Film İzle, Dizi İzle indir Anycool Cep Forum Bilgisayar Dünyası

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

*#3646633# Kodunu Girdim Telefonum Kapandı Açamıyorum Nasıl Açabilirim?

2 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

*#3646633# Kodunu Girdim Telefonum Kapandı Açamıyorum Nasıl Açabilirim? Empty
MesajKonu: *#3646633# Kodunu Girdim Telefonum Kapandı Açamıyorum Nasıl Açabilirim?   *#3646633# Kodunu Girdim Telefonum Kapandı Açamıyorum Nasıl Açabilirim? Icon_minitimeC.tesi Haz. 20, 2009 10:19 am

Eğer *#3646633# veya *#66*# kodlarından birini girip yanlışlıkla bazı ayarlar yaptınız ve telefonunuz bir daha açılmıyorsa çözümü şöyle :

Sim kartları (varsa ikisini de) hafıza kartını ve bataryayı çıkarın telefona batarya yı da takmadan 3-4 dakika bekleyin. daha sonra hepsini tekrar takıp normal açma kapama tuşu yerine telefonu şarja takarak açılmasını bekleyin. birkaç saniye sonra sorununuz düzelecektir. denendi 100 % olumlu

YUKARIDAKİ ÇARE OLMADIYSA

*#3646633#kodunu girip Hihg Speed Sim seçeneğine girerseniz telefonunuzun Flash ı yani yazılımını yakar dolayısıyla telefonunuzu öldürürsünüz. Eğer bu hatayı yaptıysanız tek bir çıkar yolunuz vardır. O da telefonunuzu bir tamirciye götürüp yeni flash attırmanızdır. Kendimiz yapamaz mıyız diye sormayın arkadaşlar kendiniz yapamazsınız. Ölü telefona box olmadan bağlanamazsınız. Box bu telefonlara yazılım atmaya yarayan aletin ismidir. Bu soru binlerce kez soruldu ve binlerce kez cevaplandı. Ama kimse forumu okuma zahmetinde bulunmadığı için tekrar tekrar aynı sorular sorulmaya devam ediliyor. Siz üyelerimizden ricam forumun anasayfasındayken arama çubuğunu kullanarak arama yapınız. Aradığınızı, kelimeleri değiştirerek mutlaka bulacaksınız..

Dikkat Dikkat HİGH SPEED SIM'e basmayınız
https://anycoolcep.yetkin-forum.com
yıldızlarw

*#3646633# Kodunu Girdim Telefonum Kapandı Açamıyorum Nasıl Açabilirim? Empty
MesajKonu: admin   *#3646633# Kodunu Girdim Telefonum Kapandı Açamıyorum Nasıl Açabilirim? Icon_minitimeSalı Eyl. 21, 2010 9:30 pm

beni aranıza kattınız için teşekkürler herkese selam lar başarılı ve bol kaznçlı günler dilerim saygılarımla Basketball

*#3646633# Kodunu Girdim Telefonum Kapandı Açamıyorum Nasıl Açabilirim?
1 sayfadaki 1 sayfası